איך תדעי מהי מידת החזיה הנכונה עבורך?

חשוב לנו שתמצאי את החזייה הנוחה והיפה ביותר, זאת שמתאימה לך בדיוק.
לכן הכנו לך הסבר פשוט על שיטת המדידה
הטובה והנכונה ביותר בחמישה שלבים פשוטים.

לפני הכל, לבשי חזייה ללא ריפוד. המדידה תתבצע באינצ'ים, לכן הצטיידי בסרט מדידה מתאים, עיפרון, דף ומחשבון. כמובן שתמיד תוכלי למדוד בסנטימטרים ולהמיר את המספר.
שימי לב! מדידה באינצ'ים נועדה לחישוב מידה של US \ UK, חישוב בס"מ ייתן מידה של EU.

מוכנה? בואי נתחיל!

1מדידת היקף

הניחי את סרט המידה בבסיס החזה, ממש מתחת לרקמת השד במקביל לרצפה. סרט המידה צריך להיות מתוח וצמוד לגופך, אך לא ללחוץ. נשמי בחופשיות, הקיפי את גופך ורשמי את המספר שקיבלת. אנחנו מזכירות לך שהמדידה באינצ'ים, אם קיבלת מספר זוגי- למשל 32, זה ההיקף שלך, אבל אם קיבלת מספר אי זוגי, למשל 33, עגלי במספר אחד כלפי מעלה, כלומר ההיקף שלך הוא 34.

טבלת המרה בין מידות US \ UK למידות EU >

2מדידת גודל הגביע (CUP)

גודל הגביע נמדד באותיות: A, B, C הקיפי שוב את גופך בעזרת סרט מדידה. אבל הפעם, הניחי אותו על גבי החזה, בחלקו המלא ביותר באזור שסביב לפטמה. המיקום עשוי להשתנות בהתאם למבנה הגוף שלך. שימי לב שסרט המידה יהיה מקביל לרצפה, מתוח וצמוד לגופך, אך לא לוחץ מדי. נשמי בחופשיות. רשמי את התוצאה החדשה. ועכשיו לחישוב המידה- החסירי את התוצאה של המדידה הראשונה מן התוצאה שהתקבלה כעת במדידה השנייה. ההפרש בין התוצאות יקבע את גודל הגביע שלך. הפרש של אינץ' אחד = גביע A / הפרש של 2 אינצ'ים = גביע B וכן הלאה.

3לבישה

השחילי את הידיים דרך רצועות החזייה. כעת, רכני קדימה ותני לשדיים להתמקם באופן חופשי בגביעים. לבסוף, סגרי את החזייה מאחור, על הקרס החופשי ביותר והתיישרי.

4התאמה

בעזרת כף היד החזיקי כל שד, כולל כל רקמת השד שמגיעה לעתים עד בית השחי, והתאימי למרכז החזייה. שלב זה עוזר לנו לוודא שהשדיים מונחים בצורה נוחה בחזייה, שהברזלים מונחים במקום הנכון, ושהשדיים לא גולשים מהצדדים.

5בדיקה

בעזרת שתי האצבעות, עברי על החלק העליון של כל גביע, וודאי שהחזה אינו גולש מתוכו כלפי מעלה. לבסוף, וודאי שהרצועות מותאמות ומתוחות מספיק, כך שלא ניתן יהיה להחליק יותר משתי אצבעות מתחת לרצועות.

אם בכל זאת את מרגישה לא בטוחה לגבי המידה שלך, ממש אין בעיה, תמיד תוכלי ליצור קשר ונשמח להיפגש לביקור מדידה פרטי.

הידעת?

עבור חלק מהנשים מידת החזיה משתנה אפילו במהלך החודש. 3 טיפים שיעזרו לך לוודא שהחזייה שבחרת מתאימה, תומכת, נוחה ומחמיאה:

קדמת החזייה

ודאי שהבד שנמצא במרכז החזייה, בין הגביעים, מונח ישירות על קיר החזה ולא ניצב באוויר.

ברזלים

כל אורך הברזל צריך להיות מונח ממש מתחת לשד, החל מתחת לבית השחי ועד למרכז בית החזה, צמוד לצלעות ולא על השד עצמו.

רצועת ההיקף

הרצועה צריכה להיות צמודה לגוף ומקבילה לרצפה, ולא בכיוון השכמות.

מילון מונחים

חזייה ללא ריפוד (Unlined bra)

חזיות חצי גביע, חזיות ברזלים, בלקונט וגוזיות, ישנם סוגים רבים של חזיות ללא ריפוד כאשר הסיבה שהן כל כך קלות ונוחות נובעת מהיתרון הגדול שלהן - תמיכה ללא תוספת רבה של ריפוד. חזייה שמתאימה גם מתחת לבגדים אווריריים, חושפת קימורים טבעיים ומוסיפה סקסיות.

אשמח להתרשם מדגמי חזיות ללא ריפוד >

חזיות מחוך קצר/תומכות (Longline Bra)

חזיות בעלות מחוך קצר מאופיינות בסגנון וינטאג' ומספקות לעיתים כיסוי רב יותר מאשר החזיות השגרתיות - ללא ריפוד עודף. חזיות אלה עשויות בדרך כלל מבדים גמישים יותר וברזלים הנמתחים בקלות לתמיכה טובה במיוחד. נשים רבות בוחרות ללבוש את סוג החזייה הזה מתחת לחולצות שקופות מאחר והן בעלות כיסוי רב יותר מאשר רוב החזיות.

אשמח להתרשם מדגמי מחוך קצר >

חזיית פוש-אפ

לחזיית הפוש-אפ יש ריפוד בתחתית או בצדי הגביעים על מנת להרים את החזה. סוג כזה של חזייה יוצר מחשוף מרשים והוא נראה מדהים עם חולצות בעלות חתך נמוך. אנחנו אפילו מציעות חזיות פוש-אפ שהן מרופדות דיין כדי להגדיל את החזה בשתי מידות, תוך שמירה על הצורה הטבעית (כלפי מעלה והחוצה אך מבלי להגזים). נכון אמנם שחזיות פוש-אפ לא נועדו להיות מרומזות, אך אין פירוש הדבר שהן לא יכולות להעניק מראה מתוחכם ואלגנטי.

אשמח להתרשם מדגמי פוש-אפ >

חזיית בלקונט (Balconette bra)

חזיית הבלקונט מגיעה מעולם בגדי מעצבים, כך שאם את אוהבת פריטים נשיים ומהודרים אין ספק שתתאהבי בחזיות הבלקונט.
מאחר והגביעים נמוכים יותר והרצועות רחבות מהרגיל. הגביעים קרובים זה לזה ומעניקים לחזה צורה מוגבהת ותמיכה רבה יותר.

אשמח להתרשם מדגמי בלקונט >

חזיות חצי (Demi bra)

גזרת חצי נקראת כך משום שהיא בעלת גביעים המכסים עד מחצית החזה. החיתוך שלה נמוך לאורך החזה כולו בניגוד לחזיית מחשוף שנמוכה רק במרכז. היא יכולה להראות כחזיית פוש-אפ מרחוק, אך למעשה היא מרופדת קלות בלבד כך שמתקבל מראה טבעי יותר.

אשמח להתרשם מדגמי גזרת חצי >

חזיית פלאנג' (חזיית מחשוף Plunge)

לחזיית פלאנג' גביעים נמוכים מאוד במרכז עם קו צווארון נמוך בצורת V. בחלק התחתון הקדמי של החזייה יש ברזלים קצרים מאוד.
פריט חובה למי שלובשת חלק עליון בעל מחשוף עמוק שעלול לחשוף את החלק העליון של חזייה רגילה. צורת הגביע מצמידה את השדיים זה אל זה ומרימה אותם. לרוב לחזיות הפלאנג' יש גם ריפוד פוש-אפ. החזייה דומה בעיצובה לחזיית פוש-אפ רגילה, אך הכיסוי באיזור קו הצווארון נמוך אף יותר.

אשמח להתרשם מדגמי הפלאנג' >